taśma pakowa z własnym nadrukiem
Panele fotowoltaiczne

Nieodzowna taśma do pakowania

Taśma pakowa, to produkt, który znajduje bardzo szerokie zastosowanie. Firmy zajmujące się sprzedażą wysyłkową nie wyobrażają sobie procesu pakowania bez tego akcesorium. Nie ma także domu, w którym zabrakłoby chociaż jednej rolki taśmy do pakowania. Klasyczna szara bądź bezbarwna taśma nie wyróżnia się niczym spośród innych. Dlatego taśma pakowa z własnym nadrukiem, to dobra alternatywa dla firm, które chcą odróżnić się od konkurencji bądź osiągnąć inne cele za pomocą tego niepozornego narzędzia. Jakie dokładnie zastosowanie może mieć taśma z nadrukiem i jak ją wykorzystać z korzyścią dla swojego biznesu?

Jakie zastosowanie ma taśma pakowa z własnym nadrukiem?

Wiele firm zastanawia się, które sposoby promocji są skuteczne, a które niewarte inwestowanych pieniędzy. Taśma z nadrukiem, to element, którego skuteczność ciężko zmierzyć dokładnie. Sama w sobie nie wygeneruje bezpośrednio nowych zamówień. Nie oznacza to jednak, że nie sprawdzi się w działaniach marketingowych.

Oczywiście, jak każda taśma pakowa, także i ta z nadrukiem, służy przede wszystkim do zabezpieczania kartonów i paczek. Może to być przygotowywanie do magazynowania bądź wysyłki do klienta. Dzięki nadrukom, paczka staje się bardziej estetyczna oraz wskazuje od razu na nadawcę.

Wiąże się z tym druga funkcja taśmy, a mianowicie budowanie świadomości marki. Najlepsza do tego celu będzie taśma pakowa z logo firmy. Już na pierwszy rzut oka będzie widać, kto nadał zamówienie. Logo utrwali się w świadomości klientów i posłuży do większej rozpoznawalności.

Bardziej rozbudowane nadruki niż tylko logo, to droga do mobilnej reklamy. Taśma może być przemieszczającym się nośnikiem treści reklamowych. Przemawiające do odbiorcy hasła, a także widoczne dane kontaktowe do firmy, to sposób na przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów.

Nieco nieszablonowym, ale często wykorzystywaniem zadaniem taśmy, jest zabezpieczenie antykradzieżowe. Oklejenie przesyłki spersonalizowaną taśmą pozwala już na pierwszy rzut oka stwierdzić, czy opakowanie było otwierane. To odstraszy część złodziei, bowiem nie sposób takiego opakowania zamknąć ponownie bez śladu.

Personalizacja oferty

Taśma pakowa z nadrukiem firmowym może przybierać najróżniejsze formy. Wszystko zależy od potrzeb zamawiającego, a także ograniczeń technicznych samego nośnika. Bardzo często firmy zamawiają taśmy okolicznościowe, zawierające życzenia świąteczne bądź informujące o wydarzeniach firmowych. To dobry sposób na budowanie silniejszych relacji z klientami i pośrednie zaangażowanie w życie firmy.

Taśmę można także wykorzystać do działań proekologicznych. Taśma papierowa z informacją o tym, że pochodzi z zasobów odnawialnych lub pochodzących z recyklingu, z pewnością zainteresuje osoby dbające o środowisko. Łącząc z nią eko wypełniacz do paczek, firma może zyskać stałych klientów doceniających działania ekologiczne.

poduszki powietrzne do paczek
Panele fotowoltaiczne
Poduszki powietrzne do paczek

Doskonale zabezpieczające poduszki powietrzne do paczek Zapakowanie produktów spędza sen z powiek wielu sprzedawcom i przedsiębiorcom. Ciężko bowiem jest idealnie dopasować pudełko i karton, aby towar i materiał użyty do wypełnienia pustego miejsca idealnie ze sobą współgrały i szczelnie wypełniały całą przestrzeń. Poduszki powietrzne do paczek to doskonałe rozwiązanie dla …

folia biodegradowalna do pakowania
Panele fotowoltaiczne
Folia biodegradowalna do pakowania a środowisko

Dbałość o środowisko, a folia biodegradowalna do pakowania Coraz większa świadomość konsumentów dotycząca ekologii sprawia, że na popularności zyskują rozwiązania sprzyjające ochronie środowiska. Z tego względu coraz więcej osób i deweloperów decyduje się na budownictwo pasywne, wykorzystujące między innymi pompy ciepła, jak również panele fotowoltaiczne. Podobnie się dzieje z przemysłem opakowaniowym. Na …

panel fotowoltaiczny
Energia odnawialna
Panel fotowoltaiczny i montaż instalacji

Panel fotowoltaiczny – jak go zamontować? Panel fotowoltaiczny jak i cała instalacja słoneczna jest coraz chętniej pożądana przez wiele osób. Mnóstwo poradników i portali ułatwia samodzielne zamontowanie takich rozwiązań zmniejszających zużycie prądu. Dobrze przed zakupem uzgodnić ze sprzedawcą czego oczekujemy i jaki pakiet startowy powinien zapewnić nam oczekiwany rezultat po …